Lokalizacja zwierząt przy pomocy urządzeń elektronicznych

Wracamy do domu po całym dniu pracy i zastanawiamy się, gdzie podział się nasz pies. Tymczasem czworonóg wraca do domu późnym wieczorem i beztrosko zajada kolację. Zastanawiamy się, gdzie podziewał się przez cały czas, ale od niego z pewnością się tego nie dowiemy. Na szczęście nowoczesne technologie umożliwiają nam śledzenie własnego psa w momencie, kiedy nie ma nas w domu.

Lokalizuj swojeg pupila w ciągu chwiliJedną z propozycji jest lokalizator Aportuj. Ogromną zaletą urządzenia jest polskie oprogramowanie, dzięki czemu każdy właściciel może bez przeszkód obserwować trasę, jaką jego pupil pokonuje każdego dnia, kiedy tylko uda mu się uciec z terenu posesji. Nowoczesny lokalizator, który możemy kupić w sklepie www.easypet.pl, pozwala na śledzenie trasy wędrówki psa. Wystarczy włączyć komputer lub uruchomić aplikację na telefonie komórkowym, aby wiedzieć, gdzie przebywa aktualnie nasz czworonożny przyjaciel. Możemy również sprawić sobie lokalizator radiowy, dzięki któremu będziemy wiedzieć, jak daleko od nas znajduje się kot szukany po zmierzchu wśród krzewów. Loc8tor Lite posiada zasięg do stu dwudziestu metrów. Zestaw składa się z nadajników oraz odbiornika. Każdy nadajnik możemy umieścić przy obroży jednego z naszych kotów, a odbiornik pozwoli nam na wyśledzenie każdego z nich. Urządzenie jest lekkie, więc pupil nie będzie próbował się go pozbyć, bo nie będzie mu przeszkadzało. Odbiornik pokazuje, czy kierujemy się w stronę nadajnika i jaką odległość jeszcze musimy pokonać, aby odnaleźć naszego pupila.

Jeżeli nasz pies uwielbia uciekać i martwimy się, czy przez czas, gdy nie ma go w domu, nie spaceruje po ulicy lub innym niebezpiecznym dla niego miejscu, możemy zamontować kamerkę przy jego obroży. Obecnie na rynku dostępne są małe i lekkie kamerki. Takie produkty dostaniemy w sklepie www.easypet.pl. Kamerka nagrywa trasę, jaką nasz pupil przemierzył, a my możemy się z nią zapoznać i ocenić, czy powinniśmy zabronić mu wycieczek bez nadzoru. Pamięć urządzenia jest spora, więc możemy zapoznać się z długą psią wędrówką.

Zostaw komentarz